K myšlence věnovat se Nordic Walkingu jako instruktorka mě přivedli mé klientky a klienti z pedikúry. Často rozebíráme téma hubnutí. Jednou se mě klient ptal, co může ještě udělat pro své nohy a má odpověď byla: "Zhubnout". Abych v této snaze lidi, co o to stojí, podpořila (tedy i mě), udělala jsem si instruktorský kurz kondiční chůze Nordic Walking. 

Instruktorský kurz jsem absolvovala v Nordic Sports Brno na jaře 2022. Učila jsem se od Miroslava Míry, Katky Klimešové, Mirky Chromiakové. Jsou to profesionálové na slovo vzatí. Učili jsme se také navzájem v kolektivu skvělých lidí. Bylo nám k tomu poskytnuto dostatek času i prostoru, takže důležité informace se mi dostali až pod kůži. 

Na mých lekcích Nordic Walkingu chci věnovat každému účastníkovi kurzu pozornost, podporu, zlpešovat jeho styl severské chůze. Proto budou skupinové lekce ve složení maximálně 6 účastníků.

Našim zázemím bude městská aglomerace se svými lesy, parky, lesoparky. Konkétně území Prahy Jižního města a jeho okolí. Tady budeme hledat prožitek a poznání. 

Odrazit se a jít

Povýšit chůzi na sport je velice snadné. Stačí si vzít do rukou správné hole a využívat odraz. Tím dosáhneme větší dynamiky, zapojíme ruce i střed těla. 

 

Zkuste to se mnou

jdu

Logo NWP
Najít si instruktora můžete také v síti instruktorů Nordic Walking Point® jejíž jsem členem.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.