K myšlence věnovat se Nordic Walkingu jako instruktorka mě přivedli mé klientky a klienti z pedikúry. Často rozebíráme téma hubnutí. Jednou se mě klient ptal, co může ještě udělat pro své nohy a má odpověď byla: "Zhubnout". Při hledání cesty jak toho dosáhnout by se znalosti z oblasti kondičné chůze mohli hodit.

Instruktorský kurz jsem absolvovala v Nordic Sports Brno na jaře 2022. Učila jsem se od Miroslava Míry, Katky Klimešové, Mirky Chromiakové. Jsou to profesionálové na slovo vzatí. Učili jsme se také navzájem v kolektivu skvělých lidí. Bylo nám k tomu poskytnuto dostatek času i prostoru, takže důležité informace se mi dostali až pod kůži. 

Na skupinových lekcích Nordic Walkingu se budeme pravidelně hýbat jednou týdně spíše v duchu walking and talking. Ujdeme přitom přibližně 5 km a ani nevíme jak.

Pro intenzivní pozornost, podporu a zlpešení stylu severské chůze využijte individuální lekci. 

Našim zázemím bude městská aglomerace se svými lesy, parky, lesoparky. Konkétně území Prahy Jižního města a jeho okolí. Tady budeme hledat prožitek a poznání. 

Odrazit se a jít

Nordic walking vzešel z běžkování, kde se rovněž používají hole pro odraz. Při chůzi tím dosáhneme větší dynamiky, zapojíme ruce i střed těla. 

 

Zkuste to se mnou

Zdravotní gramotnost

Najít si instruktora můžete také v síti instruktorů jejíž jsem členem.

 

Nordic Walking Point®

Logo NWP

Fejeton o hůlkách

Když nemůžete mít pejska a předse nechcete chodit sám/sama jsou tady společenské hůlky.

 

Motivační článek ke skupinovým lekcím

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting